Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bradavice – 2

5. 2. 2010

Bradavice – 2

Zajmalo by mě jakej idiot to mohl udělat. Pátrala jsem po stopách zločince. Jednoho večera jsem narazila na někoho. Hmmm a mám tě, prasáku. Stopovala jsem ho očividně nevěděl že ho sleduju. Až najednou mi zmizela stopa. Sakra! Zašla jsem za roh a někdo mě chytil. Dal mi před pusu ruku a dloubl mě hůlkou do zad.

..Co tady sakra děláš Laylo!¨

..To co jsi tady dělal ty Remusi.¨

..Na co si hraješ?!¨

..Na nic. Vyvádíš jako malej.¨

..Jest-li se ti něco stane tak … Sakra jde sem Snape. Jdi pryč... ne to nestihneš.¨ proměnila jsem se pomocí kouzla v nějakou cizí ženskou.

********************************************************************************

..Au! To bylo surový! … Jé to jsi ty? Já tě znám no ty jsi ten … já to vím … ¨

..Jsem Draco Malfoy, jsi z měsíce že nevíš kdo jsem?¨

..Jasně Malfoji my na měsíci se nezajmáme o leckterýho burana. Jen o ty co jsou fakt dobří prátelé.¨

..Jsem Malfoy …¨ začal pomalu natahovat.

..Jasně Malfoji jen se nerozbreč a řekni to tatínkovi.¨ spratek se otočil a dalo by se říct že téměř vystřeli ze síně. A my jsem měli výtlem.

..Jsí vážně skvělá.¨

..Harry má pravdu.¨ přidal se Ron.

..A co by jste čekali ženy toho umí mnohem víc.¨ řekla Hermiona.

..Jasně Hermi. To by jsme to nebyly my ženy.¨ zasmála jsem se. Všichni co byli v místnosti na nás zírali. Přicházeli k nám dva vysocí, zrzatí a docela hezcí kluci. No to je poznat bratři Ronalda .

..Musíme poznat tak chytrou dívku která tak rychle vyhnala Malfloye.¨ řekl jeden.

..Ne, Draca Malfoye.¨

..Musím vás zklamat hoši. Je to přece Draco Malfoj.¨

..Líbíš se nám. Já jsem George a tohle je Fred.¨

..To je lichotka? Díky. Jen kdyby jste náhodou zapoměli já jem Layla. A vy jste frajírci co? Vamejšlíte různý kravinky a chytré věcičky, co? Opravte mě jestli se pletu.¨

..Jseš na správný adrese. Jak jsi to poznala.¨

..To víte za ty léta.¨

..Ty se nezdáš. Působíš jako hodná holka a ty …¨

.. ...Jsi takovej ďábel.¨

..Díky Frede.¨ řekl George.

..Já netvrdila že jsem andílek. A teĎ mě omluvte musím jít umývat kotlíky. Celej tejden. Bude rád až se mě zbaví.¨ rozloučila jsem se se všemi a šla vykonávat trest. Uběhl den … dva když se objevil Remus.

..Dobrý den pane profesore.¨

..Dobrý den Laylo. Hledal jsem tě a Hermiona mi řekla že jsi tady.

..Ano máte štěstí že jste mě zdě zastihl.¨ smáli jsme se na sebe.

..Aaaaaa kolega Lupin.¨

..Snape co provedla že jste jí dal tento trest?¨

..Co je vám do toho?¨

..A pak kdo je nevychovanej, Snape. Jestli nemáte žádný reálný důvod proč tuto dívku zde držíte tak ji pusťte.¨

..Pokud vím vztahy mezi žákem a profesorem jsou zakázány.¨

..Ano já to vím. Vy s touto dívkou praktikujete nějaké nekalé praktiky?¨

..Ne.¨ zasyčel Snape...Vypadněte. Oba.¨

..Děkuji pane profesore. Když budete chtít umýt kotlíky, víte že vám ráda pomohu. Nashledanou.¨

Vyšli jsme se Remusem ven k vrbě mlátičce a zalezli dovnitř. Nikdo nás neviděl. ..Ševelisimo.¨

..Pro jistotu.¨ odůvodnila jsem.

..Co víš o Siriusovi?¨

..Chceš to podrobně? A navíc to vypadá jako kdybychom spolu něco měli. Neříkám že mě to nenapadlo, ale s vlkodlakem jsem ještě nespala.¨

..Já zas nespal s tebou. Nerejpej a povídej.¨ smál se na mě.

..Tak nemám rejpat, ale mám povídat. Ty jsi strašnej chudák tvoje manželka.¨

..Nejsem ženatej.¨

..Já vím.¨

..Neštvi mě.¨

..No dobře. Co vim o Siriusovi? Je toho málo vím kde bydlí má několik míst, ale nemohu ti to prozradit. Rád by se s námi sešel- zjistil plány ty víš koho jidy bych se nabála to říct, ale tohle jsou Bradavice. Doufejmě že ho nenapadne vylejzat. Tohle to jsem zjistila už dávno. Nevím jestli je ještě na svobodě. A nerada bych tě zatáhla do nepříjemné situace. Né že bych ti nevěřila …¨

..Já to chápu. Nedělěj si z toho hlavu. Kdybys nebyla moje studentka dal bych ti pusu a obejmul tě.¨

..No to máš smůlu.¨ přenesla jsem se přenašedlem do školy. A Remus zůstal ve stromě. Uplynul měsíc a ve ěkole jsem byla celkem bezproblémová. Jen Malfloy se snažil mě shodit, ale nevedlo se mu to. Začaly se dít divné věci několik holek za měsíc byly nalezeny v různých částech školy. Klepaly se, nic si nepamatovaly a byly vyděšené. Brumbál vydal ustanovení že se nikdo nesmí pohybovat po škole sám – tedy kromě učitelů. Nepomohlo to dívky z různých kolejí byly pořád nalézány se stajných situacích. Na jeden den jsem se zastavila doma abych si vyslechla zprávy od rodičů a rodiny. Vyzvedla jsem si dárky které byly pod stromečkem. Aa rodina Monte se zase plácla přez kapsu. Dá se to poznat podle papíru a způsobu zabalení. Tyto dárky jsem poslala nazpět a ani se na ně nepodívala. Zato jsem se podívala na ostatní dárky oproti tamtěm vypadaly ošuntěle, ale za to byly nakoupeny s láskou. Rodiče mi darovali několik párů teplých ponožek, nové povlečení na postel a nouvou sexy košilku na spaní. Jasně já si to někdy obleču.... to bych to nebyla já. U té košilky byla kartička s nápisem: Pro naši dcerku a jejího přítele. S láskou rodiče. To mi vyvolalo na tváři usměv. Babi a děda Santini mi poslali nějaké sladkosti. Převážně čokoládu a nějaké drobnosti nové přívěšky vyřezávané ze dřeva. Dala jsem si je na náramek. Vrátila jsem se do Bradavic později než jsem chtěla. Našla jsem Harryho na ošetřovně. Prý si zlomil ruku a nabil žebra když spadl ze schodů. Tomu tak budu věřit. I když u chlapů člověk nikdy neví.

Celý Vánoce jsem se bavila s Harry a ještě sdalšími lidmi co zůstali na škole. Ron a Hermiona se nás ptali jak jsme si to užili. Řekla jsem co jsem dostala. Ovšem na košilku jsem zapoměla z bezpečnostních důvodů. Po Vánocích se to opakovalo děvčata anrůzných místech po škole a nevěděly co se stalo. Několik týdnů uplynulo než jsem našla Hermionu schoulenou u knihovny. Sakra co se to děje? Tedy přestává všechna legrace. Tak a je to jasný já tomu přijdu na kloub. To není normální. Je to jako pandemie. Skoro jako ptačí chřipka až na to že tohle má psychycký následky. Bylo rozhodnuto seděla jsem u Hremiony skoro každou chvíli a snažila se přijít na to co se jí stalo. Střídala jsem se s Harrym a Ronem. Občas se přišel i Remus. Hermiona se probrala po týdnu. Udržovali ji ve spánku aby se jí uzdravily všechny otoky. Ale co její mozek ten to nespolkne. Když se Hermi začala zotavovat i psychicky byla půlka února v tahu. Pátrala jsem po škole a chodila po místech kde se našly oběti toho hnusného činu. Bylo jasné že je někdo znásilnil a nebo se o to alespoň pokusil. No tak mě nenapadlo nic lepšího než to kouzlo. A Remus mi trochu pomohl. Sakra co teď? Nebude věřit že si jen tak povídáme. Začala jsem ho líbat. Zezačátku byl jako naškrobenej. Ale pak se do toh vžil.

..Kolega Lupin a …¨

..Zdravím.¨ smála jsem se. Remus byl mimo a jen se usmíval.

..Vidím že jste si našel společnost. Pak nemá upadávat morálka na téhle škole, když si sem vodíte čarodějnické děvky.¨

..Zkuste to kolego, třeba se nebudete tvářit kysele.¨ Snape se odplazil a tak mě napadlo že to mohl vědět jen s mapou Bradavic. Jasně já idiot: dvanácterák, tichošlápek, náměsíčník a červíček. A hned mě napadla malá věcička. Znovu jsem ho začala líbat a nějakou náhodou jsme se dostali k němu do pokoje a v ten moment jsem vycítila ten správný okamžik. ,,Mdloby na tebe!“ ..Promiň Remusi.¨ Proměnila jsem se zpět. A znovu jsem doběhla na místo kde mé pátrání zkončilo. Nadále jsem chodila po chodbách neúspěšně. S vypůjčenou mapou to šlo sice lehce, ale nebylo to ono. Vrátila jsem se k Remusovi ten tam ovšem nebyl. Teda alespoň jsem si to myslela. Opak byl pravdou.

..Kdyby jsi řekla půjčil bych ti tu mapu.¨

..Na to jsem se nemohla spolehnout. Vy chlapi jste strašně složitý.¨

..A vy ženy ještě víc.¨

..No nemáme si co vyčítat stejně jsem nic nenašla.¨

..Nediv se. Jest-li s ní neumíš.¨

..Ty si fakt myslíš že já nevím jak se tahle neplecha provádí?¨

..Jak o tom víš?¨

..Řekněme že jsem jako malá baštila povídky o vašem mládí.¨

..Ty chceš říct že jsem starej.¨

..No ne jenom ty, ale i …¨ doprdele. To je tolik hodin?..Musím jít spát. Dobrou noc a sledké sny.¨

..Tobě taky a nezabij se cestou.¨

Běžela jsem po schodech na kolej. Sakra! Sakra! Sakra! Běžela jsem co mi dech stačil. Byla jsem už skoro u koleje, když mě někdo popadl a přenesl se se mnou do síně . Byla tam velká postel a dvoje dveře. O ou tohle se mi nezdá. Najednou se předemnou objevil chlap. Pokud mě nešálí zrak je to Lucius Malfoy. Na ot se dá říct jenom: SHIT!!!!!!!!! Moje nálada byla v trapu když se na mě začal sápat. Chtěla jsem se bránit, ale ten sviňák mě chytil za ruce a držel mi je za zády. Začal mě líbat. Teda jestli se tak dá řikat tomu slintání. Snažila jsem se alespoň oddálit krk. Co bych za to dala bejt teďka žirafa nebo mít tak dlouhej krk. Vyprostila jsem ruku z jeho sevření a šáhla pro hůlku. Chtěl mě odzbrojit, ale já ho odzbrojila dřív. Sakra. Nedošlo mi že je zkušenější čaroděj a ještě k tomu smrtijed.

..Ty děvko!¨ začal řvát.

..Experialmus!¨ bohužel to nepomohlo.

..Tak ty takhle nebelvírská štětko!¨

..Dost silný slova na toho co se bojí vzepřít svému pánu, Malfoyi.¨

..Drž hubu, děvko! Něřekl jsem že máš mluvit.¨

..Na to se dá říct jen jedno: HOVNO!¨

..Cruciatus!¨ Oh no. Svíjela jsem se na zemi v křečích. A ještě aby to nebylo málo mě ten idiot házel ze stěny na stěnu. Modlila jsem se za to aby mě už nechal být, ale místo toho jsem nalítla na stěnu nejmíň 6 krát. Najdenou přestal. Jediné čeho jsem si všimla je že šel ke mně a rozepínal si kalhoty. Vzal mě za vlasy a táhl mě k posteli. Moje svaly reagovaly opožděně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Takhle ne!

(Zolik, 16. 6. 2010 20:36)

Gramatika je děsivá, zapracuj na tom. Rád bych řekl, že stylistika je na tom líp, ale to snad jen proto, že ta gramatika je fakt otřesná.
A to situování se do oblíbený, krásný a inteligentní dívky o něčem vypovídá. A když pak prožije znásilnění? Hm, to už neni na mě, abych řešil.

reakce

(Cuilë, 6. 2. 2010 10:38)

kdybych ti měla psát každou chybu co tam máš tak je to delší než tvůj příběh a o těch přepisech nemluvě ... ale jkinak díky za kritiku to se jen tak nestává aby někdo kritizoval tak že jsi mě potěšila :D

Kom

(Cliare, 5. 2. 2010 22:08)

Je to dobré, až na občasné vynechání čárek. jinak zajímavý :-)